انجمن مهندسین عمران سون سیویل

نسخه‌ی کامل: آشنایی با گزارش مطالعات ژئوتکنیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امروزه انجام مطالعات و بررسی‌های ژئوتکنیکی برای هر سازه‌ای یک اصل علمی و پذیرفته شده است. اساس طراحی ژئوتکنیکی هر سازه به اطلاعات ژئوتکنیکی همان سازه بستگی دارد و در این میان نقش مقاومت مجاز، ضرایب نشست، ضریب ارتجاعی و پارامترهای لرزه‌ای خاک بر کسی پوشیده نیست و دستیابی به اطلاعات مزبور جز با بررسی‌های ژئوتکنیکی امکان پذیر نمی باشد. نتیجه این بررسی ها در قالب یک دفترچه گزارش مطالعات ژئوتکنیک ارائه می گردد.

فایل پاور پوینتی به منظور اشنایی مهندسین با گزارش مطالعات ژئوتکنیک در 50 اسلاید اماده گشته است. همچنین در این مجموعه با یک نمونه لوگ حفاری نیز اشنا می شویم.

دانلود
سلام . نمی شه آپلود کرد و. خواهشا شما که زحمت می کشید تو سایتی فایلتونو آپلود کنید که بشه به راحتی فایل رو دانلود کرد نه اینکه عضو اون سایت شد . بهترین سایت آپلود http://www.picofile.com/
خواشا اصلاح شود
پیوست شد.
سلام . با تشکر از مدیریت سایت . الان به راحتی دانلود شد . ممنون
(Fri, ۰۵ Dec ۲۰۱۴ ۲۲:۲۴:۲۶ +۰۰۰۰UTCجمعهع۳۰۲۴vUTC)majid jafarpoor نوشته است: [ -> ]سلام . نمی شه آپلود کرد و. خواهشا شما که زحمت می کشید تو سایتی فایلتونو آپلود کنید که بشه به راحتی فایل رو دانلود کرد نه اینکه عضو اون سایت شد . بهترین سایت آپلود http://www.picofile.com/
خواشا اصلاح شود
سلام
دوست عزیز تا به حال که اپلودبوی نیازی به ثبت نام نداشته مگر اینکه نسخه جدیدش این تغییر را کرده بشه. بنده از این بابت عذر میخوام.
در پیکوفایل چندین بار سعی کردم اما سرعت اپلود بیشتر از 1kb/s نمی شد.
به زودی لینک مستقیم از سرور سایت خودم را هم تقدیمتان خواهم کرد.
با تشکر