انجمن مهندسین عمران سون سیویل
نگارش نتایج مقاله isi - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن مهندسین عمران سون سیویل (https://7civil.com/forum)
+-- انجمن: سایر انجمن ها (https://7civil.com/forum/forum-14.html)
+--- انجمن: موضوعات متفرقه (https://7civil.com/forum/forum-29.html)
+--- موضوع: نگارش نتایج مقاله isi (/thread-2015.html)نگارش نتایج مقاله isi - چاپ مقاله - ۱۳۹۶-۴-۱۹

مقاله isi
یکی از بخش های اساسی هر  مقاله isi  ای بخش نتایج آن است که در واقع نتایج کلی ای که از آن تحقیق و پژوهش شما را بیان می کند. در این قسمت از  مقاله isi  باید دستاوردها و مقادیر عددی نتایج آزمایش و با ارزش بودن آن‌ها کاملاً دقیق توضیح داده شود و ویژگی‌های آماری نیز ذکر گردد. زمان افعال این بخش از  مقاله isi  باید گذشته باشد.
در این بخش باید به طور کلی نتایج تحقیق ها و پژوهش ها و تحلیل های آماری بیان شود و نیازی نیست در این بخش از  مقاله isi  داده های خام مقاله ارائه شود. محتوی این بخش باید شامل : 1- یافته های خلاصه شده که در صورت امکان به صورت جدول ارائه شود.
2- تمام تنایج مقاله isi  را به طور کامل در بخش نتایج توصیف کنید . 3- داده های  مقاله isi  را تجزیه و تحلیل کنید، سپس داده های تحلیل شده را به شکل یک نمودار یا جدول ارائه نمایید.
نکته ای که باید توجه کنید این است که در بخش از مقاله isi نباید نتایجبررسی و یا تفسیر نمایید و فقط باید نتایج را بیان کنید.
برای تصاویر و اشکال در مقاله isi باید اولا شماره گذاری شوند و ثانیا در زیر آنها باید شماره و عنوان هر تصویر بیان گردد و برای هر جدول هم باید به ترتیب شماره گذاری و نام گذاری شوند و در بالای جداول بیان شوند.

تم تولد     سایت ترجمه   اپارتمان مبله    اجاره اپارتمان مبله   ترجمه مقاله   بال اسکرو   لباس ایمنی کار ارتودنسی  صندلی اداری گچ بری 
استیل تیوپ متخصص ارتودنسی  شیردوش برقی  دستگاه فشارسنج تصفیه فاضلاب  درمان زخم  پکیج تصفیه فاضلاب چاپ دیجیتال چاپ مقاله  چاپ کاتالوگ