انجمن مهندسین عمران سون سیویل
تم تولد رایگان جنگ ستارگان؛ مخصوص کودکان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن مهندسین عمران سون سیویل (https://7civil.com/forum)
+-- انجمن: سایر انجمن ها (https://7civil.com/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+--- انجمن: موضوعات متفرقه (https://7civil.com/forum/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: تم تولد رایگان جنگ ستارگان؛ مخصوص کودکان (/showthread.php?tid=2081)تم تولد رایگان جنگ ستارگان؛ مخصوص کودکان - تم تولد - ۱۳۹۶-۵-۱۱

 
سلام دوستان؛
یک سورپرایز تولد از طرف روزشادی برای شما عزیزان [تصویر:  smiley-smile.gif]

از این پس در فروشگاه اینترنتی روزشادی، تم های تولد رایگان دریافت کنید :

همه دوست دارند که  جشن تولد هایی به یاد ماندنی برای کودکان خود برگزار کنند، جشن هایی که هم کودکان و هم خانواده ها از آنها لذت ببرند. روز شادی با هدف ارائه خدمات به پدران و مادران عزیز، با هر سطح بودجه و توان مالی، اقدام به ارائه تم تولد های رایگان نموده است :

درواقع، ما هم به پدران و مادرانی که شاغل هستند و زمان کافی برای برگزاری یک جشن تولد ایده آل ندارند  تم تولد  آماده ارائه می کنیم و هم به مادرانی که تمایل دارند خودشان با ذوق و سلیقه شخصی جشن تولد کودکشان را برگزار کنند ایده هایی را ارائه می دهیم، و درنهایت هم به والدینی که بودجه کافی برای برگزاری یک جشن تولد ایده آل دراختیار ندارند، تم های تولد رایگان قابل پرینت عرضه می کنیم.

بدین منظور تم های تولدی را در اختیار این دسته از مادران قرار می دهیم تا بتوانند با دانلود رایگان آنها با کمترین هزینه جشن تولدی ایده آل برگزار کنند. در این راستا، هر بار مجموعه ای از این تم ها و نحوه استفاده از آنهارا قرار می دهیم. در ادامه نمونه های استفاده از این تم ها و لینک دانلود آنها را قرار داده ایم.

امیدواریم تا بتوانیم در کنار هم متناسب با نیاز خانواده ها بهترین ایده ها و راهکارها را برای برگزاری جشن تولد کودکتان ارائه دهیم.

در انتهای متن لینک دانلود تم تولد جنگ ستارگان (Star Wars) مناسب کودکان را قرار داده ایم.
این تم شامل نمونه های : [تصویر:  smiley-cool.gif]

کارت دعوت با تم جنگ ستارگان
تاپر کاپ کیک

که شما می توانید این تاپرها را روی مقواهای ضخیم پرینت گرفته و برش بزنید. سپس هر تاپر را روی یک خلال تزیینی چسبانده و از آن برای تزیین شیرینی ها و کاپ کیک ها استفاده نمایید.
روکش تم جنگ ستارگان برای شکلات های بزرگ
پس از اینکه آنها را روی مقوا پرینت گرفتید، دور شکلات های جشن پیچیده و از دو طرف بچسبانید. (فقط توجه داشته باشید که اندازه شکلات های جشن را متناسب با اندازه این روکش ها تهیه نمایید)
روکش تم جنگ ستارگان برای شکلات های کوچک 
این روکش ها را هم مانند روکش شکلات های بزرگ پس از پرینت، دور شکلات های جشن بچسبانید. (حتما توجه داشته باشید که اندازه شکلات ها را متناسب با اندازه روکش ها تهیه نمایید)
فقط کافیه که آنها را روی مقواهای ضخیم پرینت گرفته و برش زده و به هم وصل کنید.
این ریسه ها فقط مختص تم تولد جنگ ستارگان نیست و شما می توانید از آنها در جشن های بعدی هم استفاده نمایید.


لیبل های کوچک با تم جنگ ستارگان :
این لیبل ها را پرینت گرفته و پس از برش روی لیوان های یکبارمصرف، کارد و چنگال، روی بادکنک های تولد و .... بچسبانید تا تم تولد کودکتان با تم جنگ ستارگان کامل شود.
لینک دانلود تم کامل جنگ ستارگان :
عکس های تزیینات زیبای تولد کودکتان را با تم تولد جنگ ستارگان برای ما ارسال نمایید تا در سایت روزشادی قرار دهیم.
از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم
 
تهیه و گردآوری شده توسط : خانواده روزشادی